BEHAWIORYSTA
I PSYCHOLOG

czyli DLA PSA I CZŁOWIEKA

KONSULTACJA BEHAWIORALNO-PSYCHOLOGICZNA

Taka konsultacja to nie tylko czas na przyglądanie się zachowaniu czy emocjom Twojego psa, ale również przestrzeń na pracę z Tobą i Twoimi emocjami.

Czasem zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się w kontakcie z psem. Pies podgryza, ciągnie na smyczy, posikuje w domu albo niszczy meble, a w Tobie pojawia się złość, frustracja? Właśnie! To dobry moment by nie tylko popracować nad emocjami i zachowaniem psa, ale również TOBĄ!  

Podczas takiego spotkanie dowiesz się jak obniżać napięcie emocjonalne w sobie i swoim psie. Nauczysz się więcej o komunikacji spacerowej, o tym jak dobrze komunikować się z psem i odczytywać Jego sygnały oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach na spacerze. Kiedy i jak powiedzieć „nie”, kiedy ktoś wchodzi w Twoją przestrzeń, a Ty tego nie chcesz. 

AGATA MARCINIUK

Jestem psycholożką i specjalistką psychoterapii uzależnień. Prowadzę swój gabinet online, pracując równocześnie w kilku miejscach w Warszawie. W wolnych chwilach pomagam mężowi w pracy behawioralnej i trenerskiej z psami. Wspólnie prowadzimy hotelik domowy 🐕🐕

Terapię prowadzę głównie w nurcie integracyjnym – staram się łączyć metody rożnych szkół tak, by jak najlepiej dopasować je pod potrzeby klienta. Pracuję zwłaszcza z osobami dorosłymi, szczególnie osobami DDA/DDD (po doświadczeniu przemocy, dysfunkcji w rodzinie np. uzależnienia). Zajmuję się także terapią osób współuzależnionych i uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz wsparciem psychologicznym w trudnych sytuacjach życiowych.

Wspólnie z mężem prowadzimy również konsultacje behawioralno-psychologiczne, czyli coś dla psów i ich opiekunów. Opieka kompleksowa.

📷 instagram
☎ telefon
💻 strona www

KAMIL MARCINIUK

Jestem certyfikowanym trenerem szkolenia psów oraz behawiorystą. 
Certyfikaty zdobyłem w szkole Wojtków Szkolenia, jednej z najlepszych szkół trenerskich, która stawia nacisk przede wszystkim na praktykę i analizę prawdziwych przypadków. Odbywałem tam również praktyki, gdzie obserwowałem i uczestniczyłem w pracy trenerów oraz behawiorystów. Pomagałem w prowadzeniu grup o różnym stopniu trudności. Dodatkowo uczestniczę w licznych kursach oraz webinarach, dzięki czemu poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na relację pies-człowiek, w tym na umiejętność wzajemnej komunikacji, odczytywaniu sygnałów. Skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu. Ponadto cenna jest dla mnie również obserwacja psich zachowań w kontakcie z ludźmi i między sobą. Prowadzę konsultację, warsztaty i zajęcia z psiego języka.

poznaj innych opiekunów i ich psy...

… podczas wspólnych warsztatów spacerowych. Takie spotkanie to świetna okazja do zobaczenia, że nie tylko Ty zmagasz się ze swoimi problemami i, że w grupie raźniej! 

Dowiesz się jak pracować w grupie, jak Twój pies „dogaduje się” z innymi i kto wie może poznacie psiumpla… 🙂