ASERTYWNOŚĆ
BEZ TAJEMNIC

czyli spacer bez spiny

Oferta

ASERTYWNOŚĆ BEZ TAJEMNIC

Warsztaty przeznaczone dla osób, które posiadają psy, ale nie tylko. Spotkanie podzielone jest na 3 moduły, w których dowiecie się więcej o komunikacji spacerowej, o tym jak dobrze komunikować się z psem i odczytywać Jego sygnały oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach na spacerze. Kiedy i jak powiedzieć „nie”, kiedy ktoś wchodzi w naszą przestrzeń, a my tego nie chcemy. 

minut spotkania
0 +
moduły
0
zadowolonych
kursantów
0 %
planowanych edycji
0

AGATA MARCINIUK

Psycholożka i specjalistka psychoterapii uzależnień. Prowadzi swój gabinet online, pracuje równocześnie w kilku miejscach w Warszawie. W wolnych chwilach pomaga Kamilowi w pracy behawioralnej i trenerskiej z psami. Wspólnie prowadzą hotelik domowy 🐕🐕

Terapię prowadzi głównie w nurcie integracyjnym – stara się łączyć metody rożnych szkół tak, by jak najlepiej dopasować je pod potrzeby klienta. Pracuje zwłaszcza z osobami dorosłymi, szczególnie osobami DDA/DDD (po doświadczeniu przemocy, dysfunkcji w rodzinie np. uzależnienia). Zajmuje się także terapią osób współuzależnionych i uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz wsparciem psychologicznym w trudnych sytuacjach życiowych.

📷 instagram
telefon
💻 strona www