WARSZTATY DLA PAR

PLENEROWE WARSZTATY DLA PAR I ICH PSÓW
Z TRENEREM SZKOLENIA PSÓW
ORAZ PSYCHOLOGIEM-TERAPEUTĄ

Oferta

Warsztaty plenerowe dla PAR

To propozycja dla Par, które posiadają psy. Spotkanie podzielone jest na 3 moduły, w których dowiecie się więcej o komunikacji w związku, o tym jak dobrze komunikować się z psem i odczytywać Jego sygnały oraz jak poradzić sobie z większą miłością psa do naszego partnera. BONUS: randkowanie + pies. 

0
moduły
0 +
minut spotkania
0 %
zadowolonych kursantów
0
planowanych warsztatów

komunikacja

-morze możliwości -

Ona & On

Komunikacja w związku jest jednym z najważniejszych elementów wspólnego życia. O tym opowie więcej psycholog i terapeuta mgr. Agata Marciniuk – moja piękna żona <3

Pies - Człowiek

Psy bardzo wiele nam komunikują, i choć nasze języki różnią się, nauka psiego języka nie zajmuje wiele czasu. Na pewno mniej niż nauka chińskiego. Zatem warto 🙂
W tym module wspomaga nas Luis.

Związek + PIES

Pies domownik. Nic nowego, ale czasem bywa tak, że słucha bardziej jednego z nas. Czasem pojawia się zazdrość.  W tym module dzielimy się własnym doświadczeniem. 

Ona & ON

O komunikacji, związkach i budowaniu relacji.

Codzienność nie jest łatwa, ale gdy ma się u boku osobę, z którą można porozumieć się bez słów jest znacznie prościej. Czy to oznacza, że nie trzeba ze sobą rozmawiać? Wręcz przeciwnie. Rozmowa to podstawa.

Pies - Człowiek

Pies wysyła bardzo dużo sygnałów. Komunikuje się z nami w swoim języku. Czas mu się przyjrzeć.

Zostając opiekunek Luisa postawiliśmy od samego początku na komunikację. Uczyliśmy się siebie wzajemnie przez długie tygodnie. Dzięki treningowi, zabawie i wspólnym spędzaniu czasu szybciej wiemy czego potrzebuje. Co nam pomogło? OBSERWACJA.

Związek + PIES

Czy Wasz pies również ładuje się wam do łózka gdy próbujecie zasnąć? A może gdy siedzicie wtuleni ten podbija waszą rękę i chce być głaskany?

Podstawą we wspólnym wychowywaniu kudłatego czworonoga jest obranie wspólnego frontu. Jedno hasło oznacza jedną reakcję. Nie może być tak, że Ty pozwalasz psu jeść ze stołu, a Twój partner mu tego zabrania. Jasne zasady pozwolą w utrzymaniu porządku i harmonii. Przyczyni się to również do poczucia bezpieczeństwa psa.

Więcej z naszej oferty

Szkolenie indywidualne

tam gdzie chcesz

Szkolenia grupowe

nie więcej niż 5 piesków

Spotkania socjalizacyjne

2 psiaki pod czujnym okiem

Spacery socjalne

zaufana grupa

Konsultacja online

wirtualnie o realnych sprawach