Szkolenie hybrydowe

Czym jest KURS PODSTAWOWY – HYBRYDOWO?
Są to zajęcia dla psów  i ich opiekunów, podczas których wspólnie uczymy się przydatnych umiejętności. To taki normalny kurs podstawowy, tylko, że hybrydowo 🙂
PO CO?
Dla zbudowania relacji, pozwalającej na lepsze wzajemne rozumienie się. Dla poczucia bezpieczeństwa w miejscach spacerowych i w domu. Dla zaspokojenia potrzeb waszego psiaka. Dla Twojego komfortu w życiu z psiakiem i psiaka z Tobą.
JAK?
Właśnie tak – ucząc psa takich zachowań, które zapewnią nam i otoczeniu bezpieczeństwo. Zamiast działać po fakcie, gdy problemy behawioralne zaczynają sprawiać dyskomfort i są trudne do wyeliminowania.
A co ja i mój pies będziemy z tego mieli? 
Motywację psa do pracy z nami! Pies ma dużo zabawy i radości z TRENINGU z Tobą. Pokażemy Ci jak stać się „atrakcyjnym” dla psa. I Ty i piesek czerpiecie przyjemność z treningu. Forma hybrydowa  Program zajęć obejmuje tematy: Spacer na luźnej smyczy, zjadanie odpadków (omnomnom), problemy z przywołaniem (bo kto ich nie ma), zabawę z psem czy komunikację (o to bardzo lubiam), naukę takich umiejętności jak skupienie uwagi na opiekunie, czekanie na pozwilenie, zajmowanie pozycji i zostawianie w nie (oj przydaje się czasem), reagowanie na komendę „nie” (tak bardzo potrzebne).

Oferta

PLAN KURSU:
27.11 – rozpoczęcie kursu OKO W OKO (godz. 15:00 – Park Ludowy)
03.12 – godz. 18:00 – ONLINE
10.12 – godz. 18:00 – ONLINE
17.12 – godz. 18:00 – ONLINE
23.12 – godz. 18:00 – start WEBINARU
30.12 – godz. 18:00 – ONLINE
07.01 – godz. 15:00 – zakończenie kursu – rozdanie dyplomów

Mamy tylko 5 miejsc.

Zgłoszenia przez formularz. Link poniżej.

Po wysłaniu zgłoszenia w przeciągu 24h otrzymasz maila potwierdzającego ze szczegółowymi informacjami nt. jak przygotować się do kursu.
Po każdym spotkaniu wysyłamy podsumowania z opisem prac domowych.

Gdzie?
U Ciebie w domu i w Lublinie 🙂

Czas?
Każde spotkanie trwa 60 minut.

Cena:
350 zł

Więcej z naszej oferty

Szkolenia grupowe

nie więcej niż 5 piesków

Spotkania socjalizacyjne

2 psiaki pod czujnym okiem

Spacery socjalne

zaufana grupa

Konsultacja online

wirtualnie o realnych sprawach